Na którym miejscu drużyna PROGRESU uplasuje sie po rundzie jesiennej?

Zczuba.tv

Aktualności

LKS Łęki Górne vs KS Progres Kawęczyn

• autor: zenek2011, 2013-06-29 15:56

Drużyna Progresu na ostatni mecz w tym sezonie udała się na daleki wyjazd do Łęk Górnych gdzie podejmowała tamtejsza drużyna która po 29 kolejkach zajmowała 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 39 pkt. Mecz rozpoczął się od ataków Progresu, którzy mogli pokusić się o szybkie otwarcie wyniku, jednak w tym dniu skuteczność nie była nasza mocna strona. Goście próbowali odpowiadać szybkimi kontratakami i długimi wrzuceniami piłki z autu w nasze pole karne. W 30 minucie meczu po błędzie stoperów drużyny Progresu zawodnik Łęk wyszedł na czystą pozycje i nie zmarnował tej okazji.  Pierwsza połowa zakończyła się stanem 1:0. Drugą połowę zaczęliśmy z  dwoma zmianami które okazały się strzałem w dziesiątkę ;) Już w 50 minucie meczu Michał Pietkiewicz doprowadził do wyrównania po świetnym dograniu Jakuba Maślanki i było 1:1 ;) Nim drużyna przeciwna zdarzyła otrząsnąć się po straconej bramce Progres zdążył strzelić już drugiego gola. I tak w 53 minucie po raz kolejny błysnął Pietkiewicz który idealnie wrzucił piłkę w pole karne gości a tam efektownym szczupakiem wykończył całą akcje Łukasz Mędrygał ;) I tak o to drużyna Progresu prowadziła w tym meczu 2:1 ;) Po tej bramce drużyna gospodarzy rzuciła się do odrabiania strat lecz ich ataki nie przynosiły rezultatu gdyż ambitnie grająca drużyna przyjezdnych dobrze się broniła ;) Sytuacja się zmieniła gdy zawodnik Kawęczyna ujrzał drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu a co za tym idzie musiał opuścić boisko. W 85 minucie gospodarze dopięli swego i po bardzo dalekim wrzucie z auto zawodnik Łęk umieścił piłkę głową w siatce. Zespół Progresu w ostatnich minutach meczu mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść jednak zmarnował wyśmienitą okazję i mecz zakończył się remisem 2:2.