Na którym miejscu drużyna PROGRESU uplasuje sie po rundzie jesiennej?

Zczuba.tv

Aktualności

Powrót na fotel lidera...

• autor: szyja, 2013-10-07 09:32

Drużyna Progresu nie bez problemów i po bardzo zaciętym meczu wygrała z Lubziną i objęła fotel lidera.

Pierwsza połowa meczu to głownie walka w środku boiska. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze po dość kontrowersyjnym rzucie karnym który pewnie na bramkę zamienił Patro.

Mogłoby się wydawać ze po strzelonej bramce będzie się grało trochę lżej i o korzystny wynik będzie łatwiej, lecz niespełna 10 minut później było już 1:1. Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym piłkę na raty do bramki pakuje Więckowicz i do przerwy mamy 1:1. Po zmianie stron większą przewagę z gry miała już drużyna z Kawęczyna, która udokumentowała to piękna bramką którą zdobył Malisiewicz w 75 minucie spotkania. Zawodnicy Progresu mogli pokusić się o powiększenie przewagi jednak albo brakowało szczęścia albo zimnej krwi zawodnikom. Mimo późniejszych prób gości na doprowadzenie do remisu nie udało się im osiągnąć korzystnego rezultatu. Tak wiec mecz zakończył się wynikiem 2:1.
Dzięki "pomocy" lokalnego rywala drużyn zespół z Kawęczyna awansował na fotel lidera. Miejmy nadzieję ze nie odda go już do końca tej rundyy...